GLP GTPC-30-12-S, slim LED tápegység, 30W / 12V
Sorkapcsos slim LED tápegység aktív PFC szűrővel.
Teljesítmény
30 W
Feszültség
Feszültség
Áramerősség
2,5 A
Üzemi hőmérséklet
-20°C - +45°C