GLP GTPC-60-12-S, slim LED tápegység, 60W / 12V
Sorkapcsos slim LED tápegység aktív PFC szűrővel.
Teljesítmény
60 W
Feszültség
Feszültség
Áramerősség
5 A
Üzemi hőmérséklet
-20°C - +45°C