GLP GTPC-100-24-S, slim LED tápegység, 100W / 24V
Sorkapcsos slim LED tápegység aktív PFC szűrővel.
Teljesítmény
100 W
Feszültség
Feszültség
Áramerősség
4,17 A
Üzemi hőmérséklet
-20°C - +45°C