GLP GTPC-30-24-S, slim LED tápegység, 30W / 24V
Sorkapcsos slim LED tápegység aktív PFC szűrővel.
Teljesítmény
30 W
Feszültség
Feszültség
Áramerősség
1,25 A
Üzemi hőmérséklet
-10°C - +70°C